O nas

Imagomedia jest małą firmą z wielkim doświadczeniem i ambicjami. W ciągu ponad 6 lat istnienia udało nam się przejść długą drogę – od małych serwisów internetowych, po potężne aplikacje biznesowe i portale społecznościowe. Współpracujemy z takimi markami jak Philips, EMI, P&G czy Gatta.

Począwszy od 2006 roku Imagomedia coraz mocniej zaznacza swoją obecność na polskim i światowym rynku, oferując klientom szeroki wachlarz usług.

Niektórzy znają nas jako agencję mediów interaktywnych, inni jako agencję reklamową. Od początku istnienia realizowaliśmy projekty z pogranicza obu tych światów. Od systemów informatycznych, poprzez identyfikację wizualną, kończąc na materiałach POS – wszystkie elementy układanki muszą do siebie idealnie pasować i tworzyć atrakcyjny produkt.

Pomimo tego, że na przestrzeni ostatnich lat nasze kompetencje poszerzyły się najbardziej w kierunku IT, to cały czas z pasją realizujemy projekty czysto graficzne, lub nawet audiowizualne. Nieustannie pracujemy też nad rozszerzeniem spektrum usług oferowanych naszym Klientom.
Klienci

Dzięki latom intensywnej pracy dziś możemy poszczycić się ponad setką wykonanych projektów, i dziesiątkami zadowolonych klientów. Wśród nich znalazły się firmy z całego świata, od USA po Nową Zelandię.