Portfolio / Gatta Active

Kolejna edycja opakowań i materiałów reklamowych dla odzieży termoaktywnej Gatta przyniosła unowocześnienie i odświeżenie wizerunku.

W kolejnej odsłonie projektu Gatta Active skupiliśmy się na maksymalnie technicznym wizerunku, który podkreśla zaawansowanie technologiczne odzieży Gatta. Jak co roku wykonaliśmy nową serię kilkunastu opakowań, katalog produktowy, a także wiele materiałów pobocznych takich jak torby reklamowe, ulotki, książeczki produktowe, metki i etykietki.

Gatta należy do naszych najstarszych i najwierniejszych klientów. Współpraca sięga 2004 roku, zanim jeszcze zarejestrowane zostało Imagomedia. Za ich zaufanie odwdzięczamy się zawsze wielkim zaangażowaniem i najwyższą jakością usług. W ciągu tych kilku lat intensywnej współpracy zaprojektowaliśmy kilka serii opakowań, video prezentacje, katalogi produktowe, ulotki, projekty witryn sklepowych, a także serwis i sklep internetowy. Z tym większą radością dowiedzieliśmy się, że nasze działania spowodowały zdecydowany wzrost sprzedaży produktów, a zaprojektowane przez nas pudełka można zobaczyć na półkach w największych sklepach Europy!

Zakres projektu: Kreacja
Data wykonania: październik 2011
    • Jako jedyni potrafiliście dostarczyć to czego chcieliśmy. Dzięki Waszym projektom odzież Gatta Active podbija rynek!

      Monika Kazimierczak

      Brand manager w Gatta