Portfolio / Gra promocyjna dla Philips 2007

Gra promocyjna „Baterianin: Wielka bitwa o Ibizę”, wykonana dla firmy Philips, opowiada historię legendarnego Baterianina, walczącego o równowagę energetyczną świata.

Gracz ma za zadanie stoczyć walkę na plaży Ibizy z Perpetuum Mobile Zniszczenia, powstałym w laboratorium złego Doktora X. Gra posiadała dwa tryby – zwykły dla każdego użytkownika serwisu Powerphilips, i rankingowy, dla osób posiadających specjalny kod promocyjny dostępny tylko w produktach Philips. Dla graczy, którzy zdobędą największą ilość punktów przewidziane były atrakcyjne nagrody – min. wycieczka na Ibizę. Promocja okazała się sukcesem i szybko przeszliśmy do realizacji kolejnych projektów dla Philipsa.

Współpraca nad projektami dla Philipsa sięga 2007 roku, kiedy przygotowaliśmy system do zarządzania i motywowania przedstawicieli handlowych. W następnych latach uruchomiliśmy portal Powerphilips, skupiający się na ładowarkach i bateriach, i uruchomiliśmy szereg kampanii marketingowych, mających na celu promocję baterii marki Philips wśród klientów.

Zakres projektu: GryKreacjaOnline
Data wykonania: maj 2007