Portfolio / Sklep internetowy Gatta Active

Stylowy i minimalistyczny sklep internetowy dla marki Gatta Active.

W 2008 roku Gatta Active była nową marką, szukającą swojego miejsca na rynku, bez ustalonego wizerunku. Gdy więc zwrócono się do nas z prośbą o zaprojektowanie sklepu internetowego, uznaliśmy to za fantastyczną okazję do stworzenia czegoś zupełnie nowego. W tamtym okresie pod szyldem GA można było znaleźć głównie modną odzież damską, więc po kilku spotkaniach z klientem ustaliliśmy, że sklep ma mieć mocno modowy i stylowy charakter. Dodatkowo miał być bardzo minimalistyczny.

Dzisiaj po wielu latach współpracy zarówno produkty marki Gatta Active, jak i grupa docelowa, zmieniły się całkowicie. Te same zmiany przeszedł wizerunek marki – dominuje czerń, podkreślająca technologiczne zaawansowanie odzieży. Jednak w 2008 roku wykonany przez nas sklep idealnie oddawał to co miała reprezentować marka Gatta Active – styl, charakter i nowoczesność.

Gatta należy do naszych najstarszych i najwierniejszych klientów. Współpraca sięga 2004 roku, zanim jeszcze zarejestrowane zostało Imagomedia. Za ich zaufanie odwdzięczamy się zawsze wielkim zaangażowaniem i najwyższą jakością usług. W ciągu tych kilku lat intensywnej współpracy zaprojektowaliśmy kilka serii opakowań, video prezentacje, katalogi produktowe, ulotki, projekty witryn sklepowych, a także serwis i sklep internetowy. Z tym większą radością dowiedzieliśmy się, że nasze działania spowodowały zdecydowany wzrost sprzedaży produktów, a zaprojektowane przez nas pudełka można zobaczyć na półkach w największych sklepach Europy!

Zakres projektu: Kreacja
Data wykonania: czerwiec 2009
    • Jako jedyni potrafiliście dostarczyć to czego chcieliśmy. Dzięki Waszym projektom odzież Gatta Active podbija rynek!

      Monika Kazimierczak

      Brand manager w Gatta