Oferta / Gry

Przyznajemy – gry to nasza pasja. Jesteśmy zwolennikami wszystkich form tej kreatywnej rozrywki, od gier planszowych, poprzez komórkowe, po zaawansowane produkcje osadzone całkowicie w wirtualnym świecie.

Niestety, czasu na granie nie ma już tyle co dawniej. Ale na szczęście czas poświęcony na tworzenie gier dla naszych klientów daje co najmniej tyle samo satysfakcji.

Nasz kreatywny zespół zaopiekuje się całym procesem twórczym, od opracowania świata, realiów i zasad gry, przez rysunki koncepcyjne i projekty interfejsu, po wdrożenie techniczne i informatyczne, a także końcowe testy. Bez względu czy ma to być prosta gra promocyjna, czy też zaawansowana produkcja MMO – mamy doświadczenie jako twórcy i użytkownicy na każdym z tych frontów.

Chętnie podejmujemy wyzwania, wymagające zaangażowania dużej wiedzy technicznej i kreatywności, i jesteśmy w tym dobrzy. Wystarczy, że powiesz co potrzebujesz. Reszta należy do nas.

Gry Facebook

Facebook to potężna platforma reklamowa, zapewniająca dostęp do ogromnej bazy użytkowników szukających rozrywki online. Możemy Ci pomóc do nich dotrzeć, przeprowadzając przez proces kreacji, integracji i promowania produktu. Swoje projekty w tym sektorze powierzyło nam już wiele uznanych firm, jak choćby EMI Music Poland.

Gry flash i HTML5

HTML5 to technologia przyszłości. Pomożemy Ci stworzyć zaawansowane aplikacje (także oparte o WebGL), które znajdą się na szczycie drabinki innowacyjnej rozrywki. Oczywiście chętnie też podejmiemy się wykonania gier w innych technologiach, na przykład Flash – wystarczy, że określisz to w specyfikacji. W ciągu ostatnich kilku lat wykonaliśmy gry dla takich firm jak Gemius i Philips.

Gry MMO

Nasza przygoda z projektem Apocalypse Online pokazała, jak ciekawe efekty można osiągnąć pracując w zgranej grupie kreatywnych ludzi. Dzięki temu projektowi nasz zespół zdobył bezcenne doświadczenie w opracowywaniu mechaniki, jak również w projektowaniu interfejsów zoptymalizowanych pod kątem wygody i szybkości użytkowania, jak i spójności z wizerunkiem marketingowym gry.

Gry planszowe

Rynek gier planszowych przeżywa właśnie ogromny boom, co powoduje, że warto się nim zainteresować pod kątem zarówno marketingowym, jak i biznesowym. Inteligentna promocja zawsze jest prowadzona na wielu frontach, a w tajnych laboratoriach Imagomedia kłębią się dziesiątki pomysłów, gotowych do wsparcia Twojej marki w nieszablonowy sposób! Podczas gdy konkurencja wykorzystuje zgrane schematy, my pomożemy Ci wybić się z szarego tłumu jednolitych pomysłów.