Oferta / Kreacja

Bez względu na to czy będziemy rozmawiali o identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy, czy o interfejsie dla nowej gry lub aplikacji – nasza kreatywność zawsze będzie pracowała dla Ciebie. Przeanalizujemy Twoje cele biznesowe, zbadamy Twoją grupę docelową, i wybierzemy najkorzystniejsze z biznesowego punktu widzenia rozwiązania.

Jeśli otwierasz firmę, lub startujesz z nowym produktem, możemy zaprojektować dla Ciebie od podstaw jego identyfikację wizualną. Sprawimy, że będziesz łatwo kojarzony przez swoich klientów, zwiększając dzięki temu szanse na rynkowy sukces. Stworzymy fundamenty i zasady, na których będziesz mógł oprzeć wizerunek swojej firmy.

Chętnie też podejmiemy się realizacji dużych i małych kampanii marketingowych. Możemy się zająć każdym ich aspektem, od opracowania wstępnych koncepcji i planów, poprzez kreację materiałów reklamowych i promocyjnych, kończąc na faktycznej realizacji. Na każdym etapie będziemy dbali w Twoim imieniu o to, aby każda ze zrealizowanych przez nas kreacji zadziałała w zaplanowany sposób, i współgrała z wizerunkiem Twojej firmy.

Interfejsy

Projektując interfejsy dla serwisów internetowych, gier lub aplikacji, nasi graficy biorą pod uwagę nie tylko względy estetyczne, ale także poddają je głębokiej analizie pod kątem uznanych praktyk z zakresu User Experience. Tworzymy atrakcyjne dla oka projekty, jednocześnie skrupulatnie dbając o ich ergonomię i możliwie optymalne rozłożenie elementów.

Materiały reklamowe

Kreacja, projekt i realizacja – od materiałów drukowanych, po opakowania produktowe. Nasz udział w kampanii Gatta Active wprowadził wielkie ożywienie na rynku odzieży termoaktywnej i jest świetnym przykładem tego, jak opracowanie graficzne może przełożyć się na odbiór marki przez klientów i wynik finansowy. Klienci powierzają nam swój produkt wiedząc, że przygotowane przez nas materiały promocyjne i projekty opakowań doskonale oddadzą atrakcyjną zawartość.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja graficzna to najciekawsza i jednocześnie najtrudniejsza forma kreacji. Nierzadko te najprostsze projekty okazują się być najbardziej czasochłonne. Jednak efekt zawsze jest bardzo dobry. Zawsze stawiamy na unikatowe rozwiązania, i zawsze staramy się wsłuchać w potrzeby klienta. Mamy bardzo duże doświadczenie w projektach identyfikacji wizualnej dla firm i produktów. Najlepiej świadczą o tym projekty wykonane dla sieci delikatesów Marcel.

Multimedia

Bardzo chętnie włączamy się w projekty multimedialne, także te z grupy ATL. Jesteśmy pasjonatami filmu i animacji, i uczestniczyliśmy w różnym charakterze w wielu projektach z tego zakresu, również w pełnometrażowych produkcjach kinowych i telewizyjnych. W naszym portfolio znajdują się realizacje potwierdzające nasze kompetencje również w tym zakresie.