Oferta / Mobile

Rynek komórkowy przebył długą drogę i najprawdopodobniej będzie kontynuował szybki wzrost. Wszystko wskazuje na to, że najbliższa przyszłość będzie zdominowana przez działania na styku technologii mobilnych i Internetu. Coraz większa dostępność smartphone’ów może tylko dodatkowo przyspieszyć ten proces.

W Imagomedia tworzymy aplikacje i gry mobilne, stanowiące zarówno doskonałe uzupełnienie dla istniejących serwisów online, jak i będące osobnym oprogramowaniem. Tworzymy na iOS, Android i Windows Phone. Mamy na swoim koncie również aplikacje mobilne napisane w HTML5, charakteryzujące się dużą uniwersalnością na każdym systemie operacyjnym.

Aplikacje

Niezależnie od tego czy masz pomysł na stworzenie zupełnie nowego produktu, czy też chcesz uzupełnić swoją istniejącą usługę o zintegrowaną aplikację mobile, możemy Ci w tym pomóc. Opracujemy projekt, doradzimy, i wdrożymy pomysł w życie.

Gry

Gry to nasza pasja, a rozrywka mobilna to temat, któremu poświęcamy bardzo dużo uwagi. Nasza wiedza techniczna wzbogacona odrobiną kreatywnego szaleństwa ze strony naszych grafików powoduje, że nie boimy się żadnego wyzwania. Liczne pochwały ze  strony klientów jak i użytkowników świadczą o tym, że nasze wysiłki nie idą na marne!