Oferta / Online

Pod tym szerokim pojęciem kryje się pełen zakres usług, mających na celu pomoc naszym klientom w uzyskaniu przewagi nad ich konkurencją w Internecie. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy, starając się podpowiadać w jaki sposób wykorzystanie sprawdzonych wzorców może przysłużyć się w danej sytuacji.

Proces tworzenia rozpoczynamy od konsultacji, prowadzących do ustalenia dokładnych celów projektu. Nasz zespół w oparciu o dane, uzyskane od klienta przygotowuje profesjonalną specyfikację, a także prototyp, pokazujący strukturę całości i będący świetną symulacją produktu końcowego. Uzgadniamy również sposób śledzenia postępów, dzięki czemu klient widzi, jak jego aplikacja powstaje krok po kroku. Sprzyja temu korzystanie z dobrych praktyk takich jak postępowanie zgodnie z metodyką agile, test driven development i pair programming. Przestrzeganie tych zasad zapewnia, że kolejne elementy układanki od samego początku tworzą logiczną całość.

Staramy się też wykorzystywać zalety nowoczesnych technologii, między innymi wydajnych serwisów w chmurze, takich jak Amazon S3. Dzięki nim szybkość działania Twojej aplikacji online będzie błyskawiczna niezależnie od rosnącej liczby użytkowników.

Serwisy internetowe

Nasz wszechstronny zespół zawiera specjalistów w wielu dziedzinach, tworzących rozwiązania między innymi w językach: Python, Ruby i PHP. Upewnimy się też, że wdrożone szablony HTML i kod JavaScript są zgodne z ogólnie przyjętymi standardami. W Imagomedia kładziemy ogromny nacisk na jakość wykonania projektów, przy których pracujemy z naszymi klientami. Wymagamy od naszych programistów rzetelnego i dokładnego dokumentowania tworzonych aplikacji, dzięki czemu są one łatwe w utrzymaniu i dobrze skalowalne.

Sklepy internetowe

Przeniesienie Twojego biznesu do wirtualnej rzeczywistości to zadanie, które może zwielokrotnić Twoje zyski lub przysporzyć Ci solidnego bólu głowy. Jesteśmy tu po to, aby upewnić się, że jedynie pierwsza opcja wchodzi w grę. Wspomagaliśmy wiele małych biznesów, śledząc ich rozwój i pomagając im w adaptacji Internetu jako kanału sprzedaży i marketingu. Współpracowaliśmy też z szeregiem dużych sklepów internetowych, takimi jak wysylkowa.pl, analizując i usprawniając ich narzędzia do zarządzania sklepem, budując infrastrukturę i projektując warstwę wizualną.

Kampanie online i SEO

Nasi specjaliści pomogą Ci w wybraniu odpowiednich narzędzi do Twoich kampanii pay-per-click, pomogą Ci w opracowaniu kampanii wirusowych opartych o najnowsze trendy viral marketingu, zaopiekują się odpowiednim przygotowaniem kont Twojej firmy na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy LinkedIn, a także zapewnią odpowiednie narzędzia do analizy statystycznej wyników i oglądalności Twoich kampanii. Zapewnimy też rzetelne i skuteczne praktyki pozycjonowania w wynikach wyszukiwania Google i Bing. Nasi klienci płacą jedynie za efekt, dzięki czemu cały proces jest przejrzysty i efektywny.