Oferta / Rozwiązania IT

Z własnego doświadczenia wiemy, jak trudne bywa prowadzenie firmy i zarządzanie zachodzącymi w niej procesami. Nieustanne zmagania z ogromną ilością danych, zmieniające się warunki na rynku, do tego problemy z bezpieczeństwem.

Przeanalizujemy Twoje problemy i znajdziemy idealne rozwiązanie. Nasi programiści mogą stworzyć aplikację od zera, lub użyć gotowego systemu. Dzięki ścisłej współpracy z grafikami i wielokrotnie powtarzanym testom usability masz pewność, że system będzie intuicyjny i łatwy w obsłudze, nawet dla osób nie posiadających technicznego doświadczenia.

W wieloletniej pracy mieliśmy często styczność z jednym problemem w szczególności – zarządzanie przedstawicielami handlowymi. W odpowiedzi na ten problem stworzyliśmy system dedykowany dla branży farmaceutycznej - GoldPharma. Cały czas dążymy do rozszerzenia jego funkcjonalności o kolejne rynki, jeśli więc masz do czynienia z przedstawicielami w swojej firmie – GoldpPharma może być odpowiedzią na Twoje problemy.

Systemy CRM

Zarządzanie nawet małą firmą może łatwo zamienić się w logistyczny koszmar. Kontakty do klientów, zadania dla pracowników, spotkania, kalendarze… Mamy styczność z tymi problemami na co dzień. Rozwiązaniem dla nich jest implementacja systemu klasy CRM. Możemy wdrożyć dla Ciebie gotowe rozwiązanie, lub stworzyć nowe całkiem od zera, dokładnie według Twojej specyfikacji.

Aplikacje dedykowane

W naszej pracy często spotykaliśmy się z sytuacjami, w których dostosowanie procesów biznesowych w firmie do gotowych dostępnych na rynku aplikacji okazywało się niemożliwe, lub nieopłacalne. Nasi klienci często zgłaszali potrzebę opracowania rozwiązań szytych na miarę, odpowiadających na konkretny problem lub zapewniających określoną funkcjonalność. W chwili obecnej mamy już na koncie dedykowane rozwiązania wykonane dla firm z branży prawniczej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej i szeroko pojętej branży internetowej, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Audyty bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo aplikacji internetowych to aspekt często ignorowany przez firmy tworzące serwisy i aplikacje online. Niestety, zaniedbania we wczesnej fazie projektu często powodują duże problemy w późniejszej fazie, gdy dane użytkowników i ich zaufanie stają się niezwykle cenne. Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu bezpieczeństwa jak również audyty istniejących już aplikacji, aby zapewnić ochronę przed nieprzewidzianymi wypadkami.