Oferta / WordPress

Jedną z naszych najmocniejszych stron jest znakomita znajomość systemu WordPress. Nasi programiści są autorami setek autoryzowanych usprawnień do rdzenia systemu, dzięki czemu możemy bez cienia przesady powiedzieć – nie ma drugiej firmy w Polsce, która tak dobrze zna tą platformę.

Zawsze dbamy o to, aby strony naszych klientów wykorzystywały możliwości WordPressa w stu procentach. Aby to osiągnąć pozostajemy w stałym kontakcie z developerami bezpośrednio odpowiedzialnymi za budowę WP. Zawsze znamy też najświeższe informacje i plany, dotyczące rozwoju tej platformy.

WordPress to o wiele więcej, niż system blogowy. Oferujemy wdrożenia i konsultacje w dziedzinie wszystkich istniejących modułów, pluginów i rozwiązań opartych na WP, takich jak bbPress, BuddyPress, WP e-Commerce, WP MultiSite (+Jetpack), P2, GlotPress, i wiele innych.

Wdrożenia

Blog, system blogowy, portal społecznościowy, sklep internetowy czy strona internetowa? Przekształcimy WordPressa w co tylko zamarzysz! Nasz zespół graficzny chętnie zaprojektuje Twoją stronę.

Konsultacje

Chcesz zbudować stronę, opartą o WP lub masz już stronę, działającą za wolno czy nie tak jak trzeba? Pomożemy Ci ją zoptymalizować i dostosować do Twoich potrzeb zgodnie z najnowszymi standardami!

Optymalizacja

Zoptymalizujemy Twoją stronę pod kątem SEO tak, aby wyświetlała się na wysokich miejscach w wyszukiwarce. Dodatkowo możemy sprawić, aby Twoja strona wyglądała znakomicie na wszystkich urządzeniach mobilnych – od iPadów i urządzeń nowej generacji opartych o system Android, po zwykłe telefony niższej generacji.

Szkolenia

Twoja firma potrzebuje przeszkolić swoich pracowników z zakresu WordPressa? Mamy do tego najbardziej doświadczonych ludzi w Polsce!